Get Adobe Flash player
W dniu 29.05.2018 r. uczniowie z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych w ramach Międzypowiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Kadzidle.

Klaudiusz Krawczyk w konkurencji pchnięcia kulą zdobył srebro.
Hubert Okalewski w konkurencji skok w dal zdobył brąz.
Wiktoria Brzostek w konkurencji skok w dal zdobyła srebro.

Gratulujemy!

Opiekunem w czasie zawodów była Pani Anna Pieńkos.

Więcej…

W piątek 20 kwietnia 2018 r. na sali gimnastycznej Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbył się pokazowy trening Szkółki Piłkarskiej dla dzieci z roczników 2012-2014, zajęcia prowadzili trenerzy Arkadiusz Borowy- licencja trenerska UEFA B, oraz Tomasz Wojtczuk- UEFA B.

Więcej…


W dniu 11 marca 2018 r. w Zambrowie odbył się Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Zambrowa w Karate Kyokushin. Organizator podzielił turniej na dwie części. W pierwszej prawo startu mieli tylko zawodnicy, którzy posiadają stopnie szkoleniowe nadające pomarańczowy kolor pasa, w drugiej posiadacze niebieskich i wyższych pasów. Z Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wystartowało troje zawodników: Rafał Szulęcki, Kacper Miler i Scarlett Równa.

Więcej…


W dniu 3 marca 2018 r. w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Kyokushin.
W Turnieju udział wzięło 280 zawodników z 39 klubów z czterech województw: mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego i warmińsko – mazurskiego.
Brokowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentowało dwoje zawodników: Zofia Sobotka i Rafał Szulęcki.

Więcej…


Rafał Szulecki zdobył złoty medal, Zofia Sobotka srebrny, a Kacper Miler brązowym medalistą Mistrzostw Mazowsza  w Karate Kyokushin.
W dniu 24 lutego 2018r. w Zielonce odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Karate Kyokushin. Cała reprezentacją BKKK w składzie Rafał Szulęcki, Zofia Sobotka, Kacper Miler świetnie spisała się w rywalizacji sportowej na matach w Zielonce.

Więcej…


W sobotę 16 grudnia w Koszalinie, odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzieżowców oraz Mistrzostwa Polski Juniorów w Karate Kyokushin.  Jedynym zawodnikiem reprezentującym barwy Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai był Rafał Szulecki.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.