Get Adobe Flash player

W dniu 04.06.2018 r. najstarsi uczniowie z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku wzięli udział w wycieczce po „Krainie Wielkich Jezior”.  Rejs statkiem po jeziorze Nidzkim, spacer po porcie, zwiedzanie krainy plemienia Galindów to tylko niektóre z atrakcji.

Więcej…

W dniu 28 maja 2018 r.  uczniowie Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku mieli możliwość spotkania się z kierownikiem placówki terenowej KRUS z Ostrowi Mazowieckiej Panią Beatą Ponichterą.

Więcej…

W dniu 29.05.2018 r. uczniowie z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych w ramach Międzypowiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Kadzidle.

Klaudiusz Krawczyk w konkurencji pchnięcia kulą zdobył srebro.
Hubert Okalewski w konkurencji skok w dal zdobył brąz.
Wiktoria Brzostek w konkurencji skok w dal zdobyła srebro.

Gratulujemy!

Opiekunem w czasie zawodów była Pani Anna Pieńkos.

Więcej…

W dniach 21-24.05.2018 roku uczniowie z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku przebywali w Górach Świętokrzyskich na „Zielonej szkole”, gdzie spędzali aktywnie czas na nauce, rozrywce i odpoczynku. Celem wyjazdu było poznanie walorów przyrodniczych tych gór oraz ich okolic, obejrzenie różnorodności gatunkowej Świętokrzyskiego Parku Narodowego oraz walorów turystycznych tego regionu.

Więcej…

Dbałość o własne środowisko, jest nie tylko sprawą ludzi dorosłych. Już od najmłodszych lat człowiek jest związany z przyrodą, ma więc wpływ na jej funkcjonowanie oraz jest od niej uzależniony. Rozbudzanie świadomości ekologicznej możliwe jest poprzez wczesną edukację i konkretne działania w tym zakresie. Dlatego prowadzenie zajęć kółka ekologicznego w ZPPO w Broku wpłynie z pewnością na kształtowanie właściwych postaw dzieci wobec środowiska przyrodniczego oraz odpowiedzialności za jego stan. Umożliwi uczniom poznanie czynników zagrażających przyrodzie w miejscu zamieszkania, w Polsce i na świecie.

Więcej…

W dniu 18 maja 2018 r. w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych odbyło się podsumowanie dwóch konkursów zorganizowanych przez wychowawczynię klasy III a Panią Annę Karczewską-Kłos.

W klasowym konkursie plastycznym „Świat wierszy Juliana Tuwima”:
I miejsce: Wiktoria Stefańczyk i Anna Zawisza
II miejsce: Katarzyna Borowa i Gabriela Frąckiewicz

III miejsce: Karol Ciskowski, Agata Kołek, Bartosz Grabowski, Maja Mikołajczyk, Zofia Żach i Paweł Borowy.

Więcej…

W dniu 21 maja 2018 r. Dyrektor Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku Pani Joanna Ciskowska oraz nauczyciel historii Pan Radosław Suchodolski wzięli udział w konferencji „Szkoła wspólnotą wychowującą do wartości patriotycznych i kształcącą dla Niepodległej” w Ostrołęce.
 

Więcej…

W ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości w dniu 17 maja 2018 r. w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbyło się spotkanie z przedstawicielami Związku Piłsudczyków RP Oddziału w Ostrowi Mazowieckiej – Panem Jerzym Trojanowskim Pułkownikiem i Prezesem Związku oraz Panem Kazimierzem Dudą Członkiem Zarządu.

Więcej…

W ubiegłym tygodniu piękna pogoda pozwoliła na zorganizowanie plenerów malarskich, na które udali się uczniowie klasy VII oraz uczestnicy warsztatów plastycznych Tusiemaluje pod opieką p. Anny Pieńkos, nauczycielki plastyki w ZPPO w Broku.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.