Get Adobe Flash player

Na lotnisku Grądy można zobaczyć z bliska prawdziwe samoloty oraz porozmawiać z zawodowymi pilotami, którzy na co dzień przewożą setki pasażerów. W certyfikowanym ośrodku szkolenia Targor Flight Club można samemu zostać pilotem turystycznym lub nawet zawodowym. W dzisiejszych czasach to łatwiejsze niż się wydaje.

Każdy, bez względu na wiek, może spełnić swoje marzenie o lataniu i wykonać lot samolotem. Razem z rodziną lub znajomymi w trakcie lotu widokowego można podziwiać okolicę z lotu ptaka lub odbyć swoją pierwszą lekcję pilotażu w towarzystwie doświadczonego instruktora lotniczego.

Osoby żądne mocniejszych wrażeń, mogą wykonać skok ze spadochronem w asyście zawodowego tandem-pilota. Skok w tandemie to najbezpieczniejsza forma przeżycia mocnego zastrzyku adrenaliny i wspomnienie, które zostaje na całe życie.

Lotnisko Grądy to miejsce, jakich niewiele w Polsce a nawet Europie, a znajduje się przecież tak niedaleko. Warto poświęcić parę chwil i w ładny weekend wpaść tam, żeby poczuć lotniczą atmosferę, wykonać lot samolotem lub skok ze spadochronem.

A jeśli chcesz wiedzieć coś więcej, to wcześniej odwiedź stronę internetową www.naszelotnisko.pl


 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.