Get Adobe Flash player

W związku z przekroczeniem w 2018 r. poziomu III – Ostrzeżenia 1 stopnia o złej jakości powietrza (kolor żółty) dla pyłu zawieszonego PM 10 w powietrzu na obszarze województwa mazowieckiego, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ogłasza ostrzeżenie 1 stopnia.

 

Więcej…


W dniach od 14 do 24 lutego 2018 r. w ramach kampanii informacyjno – edukacyjnej nt. Jednolitego Pliku Kontrolnego VAT (JPK_VAT) w siedzibie Urzędu Skarbowego w Ostrowi Mazowieckiej będzie można uzyskać informacje i pomoc w tym zakresie.

W szczególności zapraszamy na:
-    spotkania informacyjne poświęcone JPK _VAT, które odbędą się w Urzędzie Skarbowym  w dniach 14 i 20 lutego 2018 r. o godzinie 1000,
-    dyżury pełnione przez pracowników Urzędu Skarbowego w dniach 17 i 24 lutego 2018 r. (sobota) w godzinach od 900 do 1300, podczas których będzie można:
·    uzyskać potwierdzenie profilu zaufanego,
·    uzyskać informacje nt. JPK_VAT
·    dokonać wysyłki JPK_VAT

Więcej…


Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.

Więcej…


Urząd Statystyczny w Warszawie realizuje prowadzone przez Główny Urząd Statystyczny badania ankietowe. Mają one charakter reprezentacyjny, co oznacza, że udział w nich biorą wylosowane gospodarstwa domowe lub rolne. Na wysoką jakość wyników ma wpływ uczestnictwo w badaniach wszystkich wylosowanych gospodarstw oraz udzielenie wyczerpujących odpowiedzi.

Przez cały rok, równocześnie, prowadzonych jest wiele badań. Stopień ich realizacji i dane pozyskane z każdego gospodarstwa (nawet jednoosobowego) są istotne dla całego procesu badawczego i jakości pozyskanych informacji.

Więcej…

DCS_7655-001

 

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku Burmistrza Miasta i Gminy Brok złożonego do Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej p. Andrzeja Dudy o nieodpłatne przekazanie samochodu osobowego Skoda Superb w dniu 17 stycznia br. p. Burmistrz podpisał z przedstawicielami Kancelarii Prezydenta RP protokół przekazania Skody Superb Gminie Brok.

Za pomoc rzeczową w postaci przekazanego pojazdu składamy serdeczne podziękowania.


Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji zainicjowało akcję informacyjno-edukacyjną na rzecz bezpieczeństwa na zorganizowanych terenach narciarskich pn. „Kreci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Celem przedsięwzięcia jest promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów, poszerzanie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszaniem przepisów obowiązujących na stokach oraz upowszechnianie Dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).

Więcej…


Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrowi Mazowieckiej przebadał jakość wody za IV kwartał 2017 r. z wodociągu Brok oraz wodociągu Bojany i stwierdza przydatność jej do spożycia.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.