Get Adobe Flash player

W sobotę 14 stycznia 2012 r. w hali sportowej ZPPO w Broku  członkowie Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai przystąpili  do kolejnego  egzaminu na stopnie szkoleniowe kyu .

Egzamin okazał się nie lada wyzwaniem dla zdających, gdyż egzaminator Sensei Wiesław Orzoł  4 Dan - Officjal  Dojo Operator KKK Ostrołęka, bardzo dużą uwagę przykładał na aspekty techniczne oraz wytrzymałościowe. Ponadto każdy zdający na poszczególne stopnie musiał wykazać się znakomitą znajomością form kata. Nie wszyscy zdołali opanować stres w tej części egzaminu i nie sprostali wymaganiom egzaminacyjnym. Gratulujemy wszystkim, którzy pozytywnie zaliczyli test, a tym, którym się nie powiodło życzymy wytrwałości oraz dalszego dążenia do wyznaczonego celu. Należy pamiętać o tym, że umiejętność przegrywania,  a pomimo tego brnięcie dalej przed siebie jest uważana za cenniejszą cechę niż umiejętność zwykłej wygranej.

Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy,  aby go osiągnąć.

Podczas egzaminu Sensei Zbigniew Wójcicki odebrał dostarczony prosto z Honbu w Tokio certyfikat, legitymację  oraz pas na stopień mistrzowski 2 Dan.
Zapraszamy do galerii zdjęć: Egzamin w BKKK

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.