Get Adobe Flash player

W piątkowe popołudnie, 13 kwietnia 2018 r. przed Mieszkańcami Miasta i Gminy Brok wystąpił kielecki kabaret Czwarta Fala.

Najpopularniejszy kabaret w polskim Internecie znany z takich hitów jak „Wieśka Tico” czy „Mój Passat robi we wsi szum” przedstawił publiczności swój autorski program „Made in Poland”, w którym zawarte były zabawne skecze, a także nigdzie nieopublikowany filmik, który formacja pokazuje jedynie na swoich występach.

Więcej…


Już dzisiaj złóż wstępnie wypełniony PIT za 2017 r.

  1.  Wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe (PFR) to propozycja rozliczenia PIT-37 lub PIT-38 za rok 2017, przygotowana przez urząd skarbowy.
  2.  PFR możesz uzupełnić o ulgi (np. na dzieci), odliczenia czy 1% podatku dla wybranej organizacji pożytku publicznego (OPP).
Dzięki PFR roczny PIT złożysz szybko i pewnie, bo znacznie spada ryzyko błędów popełnianych przy samodzielnym składaniu deklaracji podatkowej.

Więcej…


W środę, 28 marca 2018 r. gośćmi Burmistrza Miasta i Gminy Brok p. Marka Młyńskiego byli uczniowie z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku wraz z opiekunem p. Edytą Cenzer.  Dzieci złożyły p.
Burmistrzowi życzenia wielkanocne oraz wręczyły piękne, własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Burmistrz także przekazał dzieciom najlepsze życzenia wielkanocne, a  w podziękowaniu za wizytę poczęstował je słodyczami.

Więcej…

W dniu 23 marca br. odbyła się XXV sesja Rady Gminy w Broku. Głównym tematem posiedzenia było przedstawienie informacji o stanie bezpieczeństwa na terenie Miasta i Gminy Brok w 2017 r.
Obecna na posiedzeniu Z-ca Komendanta Komisariatu Policji w Małkini Górnej podkom. Justyna Biedrzycka przedstawiła dane statystyczne związane z pracą Komisariatu Policji w Małkini Górnej oraz informacje związane ze stanem bezpieczeństwa na terenie naszej gminy. Na posiedzeniu przedstawiona została również informacja z działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Broku w 2017 r. 

Więcej…

Konkurs Innowator Mazowsza to już 10 lat na Mazowszu.

Pracujesz naukowo, założyłeś niedawno firmę, jesteś innowacyjny – idealnie pasujesz do naszego Konkursu! Aplikuj do naszego Konkursu! Złóż aplikację do Innowatora Mazowsza!


Innowator Mazowsza
to Konkurs promujący nowatorskie rozwiązania w biznesie i nauce na Mazowszu.

Więcej…


Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy?  Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania?  Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz!

Jeśli Twojego nazwiska nie ma w rejestrze wyborców, to nie będziesz mógł głosować w nadchodzących wyborach samorządowych.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.