Get Adobe Flash player

W dniu 28 grudnia br. odbyła się XXIV sesja Rady Gminy w Broku. Głównym tematem posiedzenia było przyjęcie uchwały budżetowej na 2018 r. oraz Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Brok na lata 2018-2022.

Więcej…


Już dziś do mieszkańców Miasta i Gminy Brok trafi nowe wydanie „Biuletynu Brokowiak", który zostanie dostarczony do każdego domu. Egzemplarze będą dostępne także w siedzibie Urzędu Gminy oraz w Bibliotece. Gazeta ma charakter informacyjny. Można w niej przeczytać o działaniach podejmowanych przez lokalny samorząd, placówki oświatowe oraz o życiu kulturalnym. W tegorocznym numerze znajduje się m.in. list
Burmistrza Gminy Brok p. Marka Młyńskiego do Mieszkańców, zestawienie inwestycji zrealizowanych w 2017 r. oraz plany i zadania do realizacji na 2018 rok.
Pobierz BiuletynŚwięta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, o czym każdego dnia przypominają rozwieszone na ulicach naszego miasta ozdoby i iluminacje świetlne. Brok w świątecznym wydaniu staje się jeszcze bardziej magiczny!
Oto jak po zmroku prezentuje się oczekujące na Boże Narodzenie miasto:

Więcej…


Szanowni Państwo,
Burmistrz Gminy Brok informuje, iż w sezonie zimowym 2017-2018 na terenie Gminy Brok odśnieżaniem i zwalczaniem gołoledzi na drogach naszej gminy zajmują się następujące instytucje:

Więcej…


W dniu 18 grudnia w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne, które wprowadziło całą szkolną społeczność w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Na spotkanie przybyli zaproszeni goście: p. Marek Młyński - Burmistrz Gminy Brok, p. Jolanta Godlewska - Wizytator Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce, ks. Jarosław Hrynaszkiewicz - Proboszcz Parafii Brok, p. Monika Zadroga – Z-ca Przewodniczącej Rady Rodziców, p. Ewa Młynarczuk - p.o. Dyrektora Biblioteki Publicznej w Broku. Na spotkaniu wigilijnym nie zabrakło nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz uczniów.

Więcej…

Kampania Informacyjna Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE
Akcja realizowana jest przez Związek Banków Polskich, pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz we współpracy z Policją i Federacją Konsumentów.
Celem projektu jest przeciwdziałanie przestępstwom z użyciem skradzionych i zagubionych dokumentów tożsamości. System nie koliduje z przepisami o wydawaniu i unieważnianiu dowodów osobistych.

Więcej…


15 grudnia br.,  grupa „Pszczółek”  z Przedszkola Miejskiego w Broku, złożyła przedświąteczną wizytę  Burmistrzowi Miasta i Gminy Brok p. Markowi Młyńskiemu.

Więcej…Tradycyjnie jak co roku, korzystając z zaproszenia Burmistrza Marka Młyńskiego, najmłodszych mieszkańców z terenu Miasta i Gminy Brok odwiedził Święty Mikołaj.

VII Spotkanie ze Świętym Mikołajem odbyło się w niedzielę, 10 grudnia br., tym razem w  Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku.

Więcej…


W listopadzie b.r. zakończona została realizacja inwestycji pod nazwą: „Przebudowa drogi powiatowej nr 2638W Kuskowizna – Stare Kaczkowo” wykonywana przez Powiat Ostrowski. Całkowity koszt zadania wyniósł 1 357 987,13 złotych. Na wykonanie zadania Powiat Ostrowski pozyskał dotację w wysokości 167 129,60 złotych z budżetu Województwa Mazowieckiego  w ramach środków związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych.
Powyższe zadanie współfinansowane było również przez Gminę Brok, która ze  swoich środków budżetowych udzieliła pomocy finansowej Powiatowi Ostrowskiemu w wysokości 250 000.00 zł.

Więcej…

 Powiększenie: CTRL +
 
Zmniejszenie: CTRL -

Filmoteka
Stare Fotografie Broku

Ciekawe linki

Dane adresowe

Urząd Gminy w Broku
Plac Kościelny 6
07-306 Brok

Dane kontaktowe

tel/fax 29 74 575 54
e-mail:
sekretariat@brok.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 8.00-16.00
wtorek 8.00-18.00
środa, czwartek, piątek 8.00-16.00


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Urząd Gminy odpowiada za treść merytoryczną zamieszczaną na stronie internetowej.